Góralski Dworek 

 

O Nas 

Góralski Dworek


Tu poczujesz magię Tatr i życia smak!

 

Willa Sierockie Szczyty powstała z myślą stworzenia wyjątkowego miejsca. Otóż tak się stało! Znajduje się w jednym z sołectw Białego Dunajca, malowniczej miejscowości Sierockie.  To oaza spokoju u wrót Zakopanego, z której otaczać cię będą piękne widoki na góry, łąki i lasy. Szczyci się znakomitą bazą wypadową zarówno w Tatry Polskie jak i Tatry Słowackie.

Kameralne pokoje z łazienkami oddają niepowtarzalną atmosferę spokoju i przytulności.  

Atrakcje w okolicach

Otoczenie gór, łąk i lasów są tylko częścią atutów lokalizacji. Znajdujemy się w jednym z sołectw Białego Dunajca, malowniczej miejscowości Sierockie, która położona jest w pobliżu najwyżej położonej miejscowości w Polsce Ząb. Na posesji znajduje się przystanek autobusowy. Dzięki temu poruszanie się jest bardzo proste. Usytuowanie przy głównej drodze powoduje, że nasz dom stanowi bardzo dobrą bazę wypadową do najciekawszych zakątków Podhala i nie tylko. W rejonie miejscowości również znajduje się wiele wyciągów narciarskich, baseny termalne oraz szlaki górskie. Do Zakopanego, na Krupówki dojedziesz w niecałe 20 minut. Stacja PKP znajduje się w Białym Dunajcu, to około 3 km od naszego domu.

Stylowe wnętrza oraz atrakcje 

 

Willa Sierockie Szczyty jest idealnym miejscem relaksu dla zwolenników pieszych górskich wędrówek. To tu odpoczniesz, zregenerujesz siły oraz odprężysz się po całym dniu pełnym wrażeń. Nawet najmłodsi Goście odnajdą dla siebie atrakcje, niezależnie od pory roku czy pogody. Czegoż więcej można pragnąć, mając w jednym miejscu tyle atrakcji.

Góralski Dworek

---Biały Dunajec--

Góralski Dworek

 

 Ul.Jana Pawła II 319

 

Tel   698-414-482

 

e-mail  biuro@goralskidworek.com

Góralski Dworek

---Biały Dunajec--